Menu

Pomôžme Angelike, mamine malých detí, v boji s rakovinou

Trvanie výzvy: 16. mája 2024 - 16. mája 2025

Chcem darovať

Zvoľte výšku svojho jednorazového daru

Cieľ výzvy

Jedlo, oblečenie, lieky, účty, benzín

Autor výzvy

Príbeh

Pomôžme Angelike, mamine malých detí, v boji s rakovinou

Angelike nedávno, pri tehotenstve s najmladším synom, zistili rakovinu vaječníku. Podstúpila operáciu, no rakovina sa začala ďalej rozširovať. S manželom sa starajú o malé deti, no ich príjem im nevystačuje pokryť všetky náklady. Pomôžme rodinke s poplatkami.

Dobrý deň, 

mám 28 rokov 3 ročného syna a 5 mesačného syna, pri ktorom mi zistili nádor na vaječníku. Pri sekcii mi našli nádor, žiaľ bol zhubný a potom ma čakala ďalšia operácia, pri ktorej mi vybrali maternicu, ešte ďalší vaječník, vajcovod, kŕčok, lymfatické uzliny, slepé črevo, plus som tam mala vzrasty v bruchu tak aj to operovali. Všetko išlo na histologiu no znova tam našli zhubné nádory, ktoré sa tvoria ešte len na ďalšom vaječníku aj vo vajcovode a smerovali na obličku, takže teraz ešte chodím na chemoterapiu a potom sa uvidí čo bude. Počas toho ako som prišla domov po operácii som dostala trombózu do nohy, beriem inekcie, pichám si ich sama, plus mám ešte jeden taký prášok čo sa rozpúšťa vo vode a ďalšie lieky, vitamín,y sirupy, keďže som aj dostala chrípku, tak ďalšie výdavky ešte aj deti sú stále choré a nemá mi kto pomôcť. Mám manžela, snaží sa, ale už aj on je vyčerpaný, nevládzeme, už niekedy nevieme ako ďalej, s financiami sme na tom dosť zle, nevieme či mame kúpiť jedlo alebo lieky, oblečenie, benzín, zaplatiť účty,.. Máme toho veľa. Aj keď manžel pracuje, jeho plat nám nestačí na všetko a môj rodičovský príspevok je 460 to už mám aj s pridavkami na deti. Je to ťažké ... Preto žiadam všetkých, ktorí môžu, aby mi pomohli, veľmi potrebujeme pomoc. Prosím vás, ešte nemôžem teraz zomrieť, moja rodinka má potrebuje .....

Aktualizácie

Poďakovanie 26. jún 2024

Ďakujem vám všetkým ktorý aj z toho mala viete pomôcť veľmi vám zo srdca ďakujem . Skončila som z chemo teraz ma čaká ešte hormonálna liečba a cievne vyšetrenia kvôli tromboze a vyšetrenia ako sú krv a ct verím že sa z toho dostanem aj vďaka vám ktorý nám tak pomáhate . Verím že ešte my pomôžete . Za všetky darí vám ďakujem . 

Ďalšie informácie

Nahlásiť

Stránka obsahuje nepravdivé, urážajúce alebo neetické informácie

Ste si istý, že chcete vymazať aktualizáciu?