Menu

Zaregistrujte sa ako darca a vyberte si jednu alebo viac výziev, ktoré si želáte podporiť. Následne môžete využiť tieto možnosti platby:

  • Internetbanking - kliknutím na niektorý z uvedených symbolov bánk, v ktorej máte vedený váš účet
  • Platobnú kartu VISA a MasterCard na Secure 3D bráne, ktorá predstavuje štandard zabezpečenia on-line transakcií uvedenými platobnými kartami, pričom k údajom o platobnej karte sa dostane len dôveryhodný prevádzkovateľ 3D Secure brány
  • "Vlastnú platbu" (v prípade, že nemáte účet v žiadnej z bánk uvedených na portáli, ani platobnú kartu): systém vám zobrazí stránku s potrebnými údajmi na vytvorenie platobného príkazu na účet ĽUDIA ĽUĎOM, n. f., z ktorého bude dar ďalej zaslaný na účet konečného príjemcu a zaevidovaný v systéme ĽudiaĽuďom.sk

Platbu v prospech vami určeného príjemcu zúčtujeme v súlade s pravidlami minimálne raz mesačne.

Portál ĽudiaĽuďom.sk si za realizované platby neúčtuje nič. Jediné poplatky, ktoré ako darca zaplatíte, sú prípadné transakčné poplatky vašej banky (v prípade, že si banka strháva poplatok za internetbanking alebo za platbu kartou).

Podporiť výzvy môžete aj netradične, zapojením sa do našich benefičných e-aukcií. Celý výťažok z aukcie je vždy venovaný konkrétnej výzve, ktorú si dražobník vybral.