Menu

Pomoc Jankovi

Trvanie výzvy: 26. mája 2022 - 26. mája 2023

Chcem darovať

Zvoľte výšku svojho jednorazového daru

Cieľ výzvy

Hospitalizácia v Prahe všetko stým spojené. Lieky hygiena potraviny oblečenie pre deti

Príbeh

Pomoc Jankovi

Volám sa Janko. Mám epilepsiu tetaniu duševnu poruchu a mám za sebou dve vážne operácie hlavy v Prahe. Čaká ma kontrola po operácii v Prahe ktorú si musím uhradiť. Mama je samoživitelka a ešte mám troch súrodencov. Touto cestou prosím dobrých ľudí o pomoc.

Dobrý deň milý darcovia. Som matkou štyroch úžasných deti. Žiaľ najstarší syn má epilepsiu tetaniu duševnu poruchu a mal nádor na mozgu ktorí mu bol tohto roka vyoperovany v Prahe. Má za sebou dve vážne operácie. Som matkou samoživiteľkou. Bývame v prenájme celý opatrovateľský príspevok ide na prenájom bytu. Takže už nám neostáva veľa na potraviny hygienu a lieky pre syna. Čaká nás kontrolný pobyt v Prahe. Tam si musíme veľa veci uhradiť sami. Z dôvodu že nemám na to finančne prostriedky nebude možne vycestovať tak vás preto prosíme o POMOC.Za každé poslané euro budeme veľmi vďační aj za modlitbu. Verím že vďaka vašej pomoci sa to isto podarí. Ďakujeme ????

Aktualizácie

Ďakujeme vám Milý darcovia 20. okt 2022

Veľmi pekne vám ďakujeme za pomoc ktorú nám preukazujete. Za každé euro i modlitbu ďakujeme. Cesta do Prahy sa nám veľmi blíži a ja sa veľmi bojím že nebudeme môcť ísť keďže veľa veci si musíme uhradiť. Naša situácia je v každom smere zla. Ak by nám niekto vedel pomôcť aj materiálne budeme vďačný za každú pomoc napíšte mailom ak budem vďačná za moje deti. Ešte raz ďakujeme. 

Prosba za syna 29. sep 2022

Ďakujeme pekne darcom ktori nám pomohli doposiaľ.Cesta do Prahy nemocnice sa nám blíži a my si za tých pár týždňov čo tam budeme musíme uhradiť veľa veci sami .Bez finančných prostriedkov nie je možné vycestovať .A preto vás milý darcovia prosíme vrúcne o pomoc.Nech vás pán Boch ochraňuje a chráni ďakujeme všetkým aj za prečítanie.o

Ďalšie informácie

Nahlásiť

Stránka obsahuje nepravdivé, urážajúce alebo neetické informácie

Ste si istý, že chcete vymazať aktualizáciu?