Menu

Profil Nadačný fond Arolla pri ...

Nadačný fond Arolla pri Nadácii Aevis

Telefónne číslo: 0907072863

Email: info@arollafond.org

Ulica: Kpt. Nálepku

Číslo: 102

Mesto: Snina

PSČ: 06901

IČO: 17077265

Web: www.aevis.org/nase-aktivity/arolla_fond/

Náš príbeh

Nadačný fond Arolla nadväzuje na doterajšiu spoluprácu Nadácie Aevis so spoločnosťou Arolla Film a rozširuje možnosti získavania a následného prerozdeľovania finančných prostriedkov na ochranu divočiny. Tento fond je otvorený a podporiť ho môže ktokoľvek akoukoľvek sumou jednorazovo, alebo zriadením trvalého príkazu. Správcom a garantom fondu je Nadácia Aevis.

Spoločnosť Arolla Film vznikla, aby šírila nadšenie z divokej prírody a propagovala myšlienky jej ochrany. Myšlienka je základom každej zmeny, aby sa však stala skutkom, potrebuje aktívneho človeka. Doterajšie skúsenosti a úspechy pri ochrane divočiny na Slovensku nás uisťujú v tom, že takíto ľudia, iniciatívy či organizácie našťastie existujú. Často však stoja proti ekonomicky silným protivníkom a štátu chrániacemu záujmy mocných namiesto záujmov prírody. My v Arolla Filme sa im preto snažíme pomáhať a vyzývame aj našich priaznivcov, aby nás v tom podporili.

Stručný popis organizácie

Nadačný fond Arolla vznikol v rámci spolupráce medzi Nadáciou Aevis a spoločnosťou Arolla Film. Jeho zámerom je finančne podporovať záujmové skupiny občanov, mimovládne neziskové organizácie, občianske iniciatívy, samosprávy alebo jednotlivcov, ktorí sa aktívne angažujú v ochrane divokej prírody.

Podporte našu organizáciu aj zdieľaním tejto výzvy

Nahlásiť

Stránka obsahuje nepravdivé, urážajúce alebo neetické informácie

Ste si istý, že chcete ukončiť odosielane tohto daru?

Úprava platby

Dátum

Podporovaná výzva

Variabilný symbol

Suma